tanik-gazetesi-acilis01

Tanık Gazetesi’nde açılışımız

Yüksek Güvenlikli Kapı Sahibi olmak isteyenlerin adresi olan Herkül Çelik Kapı Sistemlerinin açılışı Vali Celalettin Cerrah’ın katılımı yapıldı.
Musa Şahin Bulvarı üzeri, Kadirli Yolu Kavşağı yakınında Güvensan, Herkül Çelik Kapı Sistemleri, düzenlenen görkemli bir törenle açıldı.
Törende Konuşan Vali Celalettin Cerrah, Osmaniye’de yeni bir firmanın açılışını yapmaktan mutlu olduğunu belirterek, hayırlı, uğurlu olmasını diledi.
Açılışta konuşan Herkül Çelik Kapı Sistemleri Osmaniye Distribütörü Talip İşçi, önceliklerinin kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olduğunu söyledi.
İşçi yaptığı konuşmada, şunları kaydetti: tanik-gazetesi-acilis02

Osmaniye’de hizmet verecek olmaktan mutluyuz. Herkül Çelik Kapı Sistemleri daha kaliteli, sağlam ve güvenli kapı sistemleri üretiminde müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile göz doldurmaktadır. Teknolojideki yeniliklere hızla uyan, çağdaş çizgilerle çok sayıda ürün seçeneğini bir arada görebilme imkanı sunan, “En değerli unsur insandır” anlayışıyla hareket eden Herkül Çelik Kapı, pazarda süreklilik ve kalitenin ön planda olduğunun bilinciyle sektörünün lider markalarından biri olarak çalışmalarına devam ediyor. Tüm faaliyetler de odak noktanın ‘Müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentileri’ dir. Yılların tecrübesiyle elde ettikleri zirve yolculuğunda müşterilerine sundukları kaliteli, şık ve güvenilir firma imajının, ‘Herkül’ markasını hem ihracatta hem de iç piyasada ön plana çıkardı.

İşçi, açılışlarını onurlandıran Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah başta olmak üzere herkese teşekkür etti.

Yorum yapabilirsiniz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>